You are here
Beylikdüzü Gündem Siyaset Yaşam 

Ekrem İmamoğlu Karakol Bastı!

Ekrem İmamoğlu Karakol Bastı!

CHP Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü Gürpınar Merkez Karakolunu Bastı karakol amirinin masasını yumrukladı!

Beylikdüzü Tabela

Beylikdüzü Gürpınarda Cuma Pazarında bulunan CHP Bürosunda “Evimiz Beylikdüzü Derneği” adına İmza kampanyası yapan CHP’li ve dernek üyelerine gürpınarlı gençler tepki gösterdi Gürpınar spor tesislerinde içki içiliyor, uyuşturucu kulanılıyor ahlaksız davranışlar var diyerek imza toplayan CHP’li ve Evimiz Beylikdüzü Derneği üyelerine Gürpınarlı gençler sizler burda neden gelip düğün yaptınız madem buralar böyle kötü yerlerdi emniyete neden şikayet etmediniz diyerek imza kağıtlarını yırttılar.

POLİS TEHDİT EDİLDİ!
Tartışma sonrası olay yerine giden polis ekipleri CHP’liler ve Evimiz Beylikdüzü Derneği üyelerini Beylikdüzü Emniyet Müdürülüğü Gürpınar Merkez Karakoluna getirdiler. Gürpınar’lı gençlerle karşılıklı şikayetçi oldular. İfadeler alınırken Gürpınar Merkez karakoluna gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu karakol amirine tehditler savurarak masasını yumruklamaya başladı korumları ile terör estiren, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu polise posta koymak istedi! Ekrem İmamoğlu polisin tavrıyla boyunun ölçüsünü alarak karakoldan ayrıldı.

KORUMALARI TERÖR ESTİRDİ!
Ekrem İmamoğlu ve Koruma Ordusu Araçlarını Polis Otolarının Park Alanına Park Etti!!!
CHP’lilerde Karakol Bahçesini İşgal Etti!!!

Mafya Ekrem İmamoğlu’na kim dur diyecek!
Ohal zamanı yaşanan bu olaylara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne diyecek!
Karakol Basan CHP Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Koruma Ordusuna kim hesap soracak!GAZETECİLERE SALDIRTMIŞTI

Mafya vari davranışları ile bilinen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ailesi beylikdüzünde terör estirmeye devam ediyor. Ekrem İmamoğlu Talimat Verdi Koruma Ordusu Gazetecilere Saldırdı! 13 Nisan 2017 tarihinde Çete Lideri Ekrem İmamoğlu’nun talimatı ile koruma ordusu Gazetecilere saldırdı.Bey 2023 sakini Gazeteci Adnan SULAR ile birlikte Beylikdüzü Bey 2023 sitesin de Gazeteci Adnan EREN’e saldırma talimatı verdi. Bey 2023 sakini Gazeteci Adnan SULAR ile birlikte Beylikdüzü Bey 2023 sitesin de Gazeteci Adnan EREN’e saldırma talimatı veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Saldırı sonrası olay yerinden polislerin arasından kaçarak gitti.!

Related posts

Untitled 1

© Beylikdüzü Haber

AE WEB TASARIM | Æ 2016 Haber Yazılım by AE SEO YAZILIM.