You are here
Beylikdüzü Gündem Siyaset Yaşam 

Beylikdüzü’nün FETÖ’cü Danışmanı Karaaslan’ın Edirne turu

Beylikdüzü’nün FETÖ’cü Danışmanı Karaaslan’ın Edirne turu

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Eğitim Danışmanı Erkan Karaarslan Meriç Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen eğitimde. FETÖ/PDY üyeliğinden tutuklanan sanığın Edirne’de seminer verdiği ortaya çıktı…

FETÖ’nün ‘belediye imamı’ olduğu ileri sürülen ve halen örgüt üyeliği suçundan tutuklu bulunan Erkan Karaaslan’ın darbeden günler önce Edirne’ye geldiği ve belediye personeline kurs verdiği ortaya çıktı.

Beylikdüzü Tabela

CHP’li belediyelerden aldığı ihaleler ile gündeme gelen ve FETÖ/PDY örgüt üyeliği nedeniyle halen tutuklu bulunan Erkan Karaaslan’ın Recep Gürkan’ın başkanı olduğu Meriç Belediyeler Birliği tarafından 3 Haziran 2016 tarihinde Edirne RYS Hotel’de, “Gelir Artırıcı Çalışmalar, Mevzuatta Yaşanan Değişimler, Belediye Şirketleri ve Hizmet Alımı Personel” konularında eğitim semineri düzenlendiği bildirildi. Meriç Belediyeler Birliği resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, RYS Hotel Meriç Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere Edirne, Uzunköprü, Havsa, Lalapaşa, Süloğlu, Meriç, Subaşı, Küplü, Beğendik, Yenikarpuzlu, Tekirdağ-Malkara, Kırklareli-Alpullu, Kırklareli- Büyükmandıra belediyelerinden Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ve Teknik Personel katıldı. Seminer sonrası Karaaslan tarafından katılımcılara ayrıca sertifika verildi.

Başkanı Recep Gürkan olan Meriç Belediyeler Birliği tarafından seminere davet edilen Erkan Karaaslan bunun dışında da bir çok kez Edirne’ye geldiği ve altyapı projesiyle ilgili de danışmanlık için görüşmeler yapıldığı da iddia edildi. Bilindiği gibi FETÖ soruşturmaları kapsamında 16 Ağustos 2016 tarihinden beri tutuklu olan Erkan Karaarslan örgütün ‘yerel yönetimler imamı’ olduğu iddia edilmiş ve Beylikdüzü, Avcılar, Sarıyer, Silivri, Beşiktaş Belediyelerinden 8 milyonun üzerinde ‘danışmanlık’ ihaleleri alması basına yansımıştı. Ayrıca, Karaarslan’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Ömer Tuncay Ceylan ile 6 Nisan 2016’da Sarıyer Belediyesi’nde birlikte fotoğrafları basında yer almıştı.

Ödüllü Ekrem İmamoğlu'nun Titanik Maceraları!

Ödüllü Ekrem İmamoğlu’nun Titanik Maceraları!

Haberimiz 22 Şubat 2017 tarihinde manşetten vermiş kamu oyunu bilgilendirmiştik.

Ödüllü Ekrem İmamoğlu’nun Titanik Maceraları!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun her yaptığı iş skandal oluyor. Ekrem İmamoğlu’nun Dokunulmazlığı var mı! Beylikdüzü Belediyesi Kamu zararı kaç milyon oldu!

Beylikdüzü Tabela

Aylardır yapılan yayınlar sonucu hergün çıkan yeni belge ile birlikte kamu zararı artmaya devam ediyor.

Belediyeler İmamı

Fetö/PDY Soruşturması kapsamında Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesine sunduğu iddianame ile tutuklu yargılanmaya başladı.

Ekrem İmamoğlu’nun Eğitim Danışmanı Erkan Karaarslan Twitter ve facebook hesaplarını inceledik ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ilk günlerde alakamız yok dediği kişi ile Twitter arkadaşlığı devam ederken o tarihli paylaşımlarını belgeli halde okurlarımıza sunuyoruz.

Ekrem İmamoğlu sosyal medyayı son derece aktif kullanan bir ekibe sahip fakat bu kamplar sosyal medyada kendi profillerinde paylaşılmamış şeffaf belediyecilik ile övünen Ekrem İmamoğlu ve ekibi neden bu kampları gizli tuttu sorusu akılara geliyor!

Ekrem İmamoğlu’nun ve Erkan Karaarslan’ın Bodrum Titanik Otel Kampı ve Kırklareli İğneada kampları belgeleri ile gözler önüne seriyoruz.

http://buyukhaber.com//images/upload/image/EK1.jpg
http://buyukhaber.com//images/upload/image/EK2.jpg
http://buyukhaber.com//images/upload/image/EK3.jpg
http://www.buyukhaber.com//images/upload/image/ek4.jpg

15 Temmuz 2016  Darbe Kalkışması sonrası FETÖ/PDY soruşturması kapsamında aranan Erkan Karaarslan Bakın kimlerle nerde toplantılara katılmış.

http://www.buyukhaber.com//images/upload/image/ek5.jpg

Fotograflarda Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bir arada görünüyor.Beylikdüzü Belediyesi Sponsorluğunda Trakyalı Belediye Başkanları Olağanüstü hali konuşuyor…

KAMU ZARARI KAÇ MİLYON ?
Beylikdüzü Belediyesi toplam zararı kaç milyon oldu. Beylikdüzü Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun dosyaları açılıyor.

KAMU ZARARI LİSTESİ

Vira İstanbul 7,9 milyon TL
FETÖ Danışmanı  3 milyon TL
2016 Performans raporu kaç milyon TL
Belediye Haciz 13 milyon TL
Bunların haricinde yapılacak incelemelerde çıkacak sonuçlarla daha neler olacak neler….

Ekrem İmamoğlu’nun Dokunulmazlığı var mı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bu haberleri ne zaman okuyacak!
İçişleri Bakanlığı müfettişleri ne iş yapar. Basın mensuplarının görüp kamuyu bilgilendirdiği haberleri müfettişler görmez mi?

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Bu haberleri ne zaman okuyacak!
Beylikdüzü Büyükçekmece Adliyesinin yetki alanında bir devlet kurumu değil mi! Cumhuriyet savcılıkları kişilerle alakalı yapılan bu haberleri neden suç duyurusu olarak kabul etmez.

Basın Yayın Özgürlüğümüz Engellenmek İstendi!

Kamu yararı taşıyan haberlerimiz Erişim yasakları ile engellenmeye çalışıldı!

Ekrem İmamoğlu'na Şok Mahkeme Kararı!

YALAN BEYANLAR!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu her olayın arkasından yalan beyanları ile olaylara damga vuruyor.

Ekrem İmamoğlu'ndan Mahkemeye Yalan Beyanlar!

Ekrem İmamoğlu Skandalları!

Beylikdüzü Belediyesi’ne Haciz Şoku!

Beylikdüzü Belediyesi banka hesaplarına 13.000.000 TL Haciz konuldu mu? Ekrem İmamoğlu’na “Jet-Pa” Fadıl Akgündüz Haczi!

Beylikdüzü Belediyesi'ne Haciz Şoku!


Ekrem İmamoğlu Haberleri

Ekrem İmamoğlunu Kurtarma Operasyonu

Ekrem İmamoğlu'na Şok Mahkeme Kararı!

Ekrem İmamoğlu Şokta!

Ekrem İmamoğlu'ndan Mahkemeye Yalan Beyanlar!


Beylikdüzü Danışmanı Tescilli FETÖ'cü!


Ekrem İmamoğlu CHP'den Ayrılıyor mu?

Ekrem İmamoğlu Yalnız Değildir!

Ekrem İmamoğlu Dosyaları Gözaltında!

Belediyeler İmamı'na İmamoğlu'ndan Eğitim Sözleşmesi!

İmamoğlu'nun makyaj masrafı ortaya çıktı!

Beylikdüzü'nde 19 Mayıs Skandalı!

Related posts

Untitled 1

© Beylikdüzü Haber

AE WEB TASARIM | Æ 2016 Haber Yazılım by AE SEO YAZILIM.